Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wyszukaj części

Dystrybutor na Polskę kutych felg marki BC Forged

Firma MotoryzacyjnaPasja z przyjemnością ogłasza że została oficjalnym dystrybutorem unikalnych felg BC Forged na Polskę, w ten sposób stała się wyłącznym sprzedawcą tych felg na województwo Mazowieckie. Już dziś zapraszamy do kontaktu!

Każdy komplet felg BC wykonywany jest na zamówienie pod konkretny samochód co pozwala na dowolną konfigurację rozmiaru obręczy oraz nieograniczone możliwości aplikacji. Wykorzystanie do produkcji kutego aluminium gwarantuje bardzo wysoką wytrzymałość oraz nośność felg. Większość modeli obręczy występuję w szerokim zakresie średnic do 22” oraz szerokości do 13”. Paleta modeli BC podzielona jest na modele 1-częściowe typu monoblock oraz 2-częściowe skręcane.

Każdy komplet felg BC można bez dopłaty skonfigurować w jednym z kilkunastu dostępnych wykończeń (w tym matowe, błyszczące oraz efekt szczotkowanego aluminium) tworząc jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki. Obręcze 2-częściowe można zamówić w wykończeniu 2-kolorowym dobierając inne wykończenie dla bębna felgi oraz inne dla rotoru. Opcjonalnie dostępne są także wykończenia polerowane oraz ozdobne wykończenia rantów felg. Dodatkowo można podnieść walory estetyczne jak i unikalność felg przez zestaw do konwersji na mocowanie Center-lock pozwalający jednocześnie nadać autu bardziej wyścigowy charakter.

Pełną ofertę felg można zobaczyć pod adresem: 

Pełna oferta kutych felg BC Forged

Galeria felg zamontowanych na autach klientów BC na całym świecie:

Galeria felg BC Forged zamontowanych na samochodach