Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wyszukaj części

BC Forged Wheels

Logo BC Forged Wheels

BC Forged swoje doświadczenie w branży motoryzacyjnej zbiera od 1999 roku kiedy to zaczęła produkować sportowe zawieszenia najwyższej jakości. Niedługo po ogromnym sukcesie w motorsporcie marka rozwinęła działalność na produkcję produktów do aut cywilnych. W ich ofercie znajdziemy ekskluzywne felgi wykonywane z kutego aluminium. BC Forged aktualnie oferuje całą paletę obręczy produkowanych z kutego stopu aluminium o oznaczeniu 6061-T6. Każdy komplet felg BC wykonywany jest na zamówienie pod konkretny samochód co pozwala na dowolną konfigurację rozmiaru obręczy oraz nieograniczone możliwości aplikacji. Wykorzystanie do produkcji kutego aluminium gwarantuje bardzo wysoką wytrzymałość oraz nośność felg. Większość modeli obręczy występuję w szerokim zakresie średnic do 22” oraz szerokości do 13”. Paleta modeli BC podzielona jest na modele 1-częściowe typu monoblock oraz 2-częściowe skręcane.

Każdy komplet felg BC Forged można bez dopłaty skonfigurować w jednym z kilkunastu dostępnych wykończeń (w tym matowe, błyszczące oraz szczotkowane) tworząc jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki. Obręcze 2-częściowe można zamówić w wykończeniu 2-kolorowym dobierając inne wykończenie dla bębna felgi oraz inne dla rotoru. Opcjonalnie dostępne są także wykończenia polerowane oraz ozdobne wykończenia rantów felg. Dodatkowo można podnieść walory estetyczne jak i unikalność felg przez zestaw do konwersji na mocowanie Center-lock pozwalający jednocześnie nadać autu bardziej wyścigowy charakter.

 

Najważniejsze cechy felg BC Forged

  • Bardzo wysoka jakość wykonania i wytrzymałość,
  • Świetny stosunek jakości do ceny,
  • Konfiguracja felg idealnie dopasowana do samochodu,
  • Ogromny wybór wzorów i wykończeń,
  • Design felg z wyraźnie widocznym efektem Concave,
  • Kompatybilność z dużymi zaciskami hamulcowymi.

 

Felgi BC Forged Wheels - Ferrari 458 Italia