Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wyszukaj części

Dostawa i płatności

Towary wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej DHL.

  • Kupujący pokrywa koszty dostawy, na które składają się koszty pakowania, opakowania i wysyłki. O kosztach dostawy Kupujący jest informowany podczas składania zamówienia.
  • Towar dostępny fizycznie w magazynie wysyłamy w ciągu 24h w dni robocze, od momentu otrzymania potwierdzenia zamówienia lub potwierdzenia przedpłaty, jeżeli była wymagana.

  • Mamy prawo do zmiany terminu dostawy w przypadku czasowego braku towaru w magazynie. O fakcie wydłużenia terminu dostawy informujemy Kupującego niezwłocznie po otrzymaniu potwierdzonego zamówienia. Następnię kupujący decyduje czy czeka na brakujący towar, rezygnuje z zamówienia czy zgadza się na dosłanie brakującego produktu jak tylko pojawi się w magazynie. 

  • Wszystkie nadawane przez nas przesyłki są wolne od zewnętrznych wad fizycznych. Odbierając towar Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada naruszonego opakowania lub innych uszkodzeń zewnętrznych wskazujących na uszkodzenie podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia reklamacji na tego typu uszkodzenia jest protokół spisany w momencie doręczenia paczki w obecności przewoźnika.

  • Na podstawie art. 72 par. 2 Kodeksu Cywilnego, nieuzasadnione nie odebranie przez Kupującego towaru zobowiązuje Kupującego do pokrycia wszelkich kosztów poniesionych przez nas w związku z otrzymanym zamówieniem, w szczególności kosztów pakowania i wysyłki.

 

Koszty wysyłki (przedpłata na konto)

  • Kurier DHL - 14.99zł
  • Paczka48 - Poczta Polska - 12.99zł (drobne elementy) do maksymalnie 17.99zł (duże paczki)

 

Odbiór osobisty pod adresem sklepu (ul. Bokserska 1 Lok. 104, 02-682 Warszawa) - bezpłatnie

 

Darmowa wysyłka:

Zamówienia powyżej 400zł - po przedpłacie na konto.

 

International shipping:

If you want to know shipping cost to your country, write us an email: biuro@motoryzacyjnapasja.pl

Payment via PayPal only.