Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wyszukaj części

Eibach

 

 

 

 

EIBACH to firma o prawie 60-letniej tradycji, producent elementów zawieszeń samochodowych jak również sprężyn przemysłowych wszelakiego kalibru. 

„The Will to Win” – chęć zwyciężania, w wolnym tłumaczeniu, to motto prezentujące filozofię niemieckiego potentata. Owe dążenie do sukcesu wyznacza drogę do doskonałości, ciągłego ulepszania swoich produktów. A gama ich obejmuje sprężyny obniżające zawieszenie (tunigowe jak i wyczynowe), amortyzatory, stabilizatory, zawieszenia kompletne, pierścienie dystansowe, zestawy do korekty ustawienia zbieżności itp.

W odróżnieniu od innych producentów, EIBACH nie proponuje tuningu ekstremalnego lecz obniżenie zawieszenia poprawiającego trakcję. Prowadzenie samochodu i przyjemność jazdy leżą u podstaw konstrukcyjnych korekt. Efekty prac firmy EIBACH są niewątpliwie przekonywujące, skoro na bardzo wymagającym rynku niemieckim samochodowe sprężyny obniżające zawieszenie uzyskują w ostatnich latach miano najlepszej marki (BEST BRAND 2006, 2007, 2008, 2009, ...). To tylko namiastka sukcesów produktów firmy EIBACH w świecie sportu. Są one obecne praktycznie wszędzie – w F1, WRC, NASCAR, CART, ... – zdobywając najwyższe uznanie ich użytkowników. Niepublikowana lista odbiorców produktów z logo EIBACH, którą mieliśmy okazją widzieć, jest imponująca i pokrywa cały świat.

EIBACH produkuje w Niemczech i USA, ma swoje przedstawicielstwa w Wielkiej Brytanii, Afryce, Azji i Australii, a także w ponad 80 państwach, w tym również w Polsce. Zapraszamy wszystkich, którym jazda samochodem sprawia radość do sprawdzenia produktów marki EIBACH. Wiemy, że Was nie zawiodą.