Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wyszukaj części

EVO Corse

 

 

 

 

Przez ponad 10 lat EVO Corse działa na rynku felg aluminiowych do samochodów rajdowych, mając na celu zapewnienie klientom najnowocześniejszych produktów, które oferują najlepsze osiągi.

EVO Corse powstał w 2002 roku z pasji specjalistów oraz dokładnej wiedzy w dziedzinie wysokiej jakości kół ze stopów metali lekkich, budowania wspólnych relacji z wyspecjalizowanymi firmami z rynku kół wyścigowych. Wiedza jej pracowników i wyższość produktów pozwoliło EVO Corse by stać się oficjalnym dostawcą dla najbardziej prestiżowych zespołów, zarówno w zawodach rajdowych i torowych.

EVO Corse, we współpracy z SEIDO Design Engineering, wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologie dostępne do obliczeń i symulacji na rynku kół wyścigowych i poświęca znaczne wysiłki w celu rozwoju nowych produktów i eksperymentów oferując spersonalizowane i dostosowane do potrzeb klient rozwiązania.

Siedziba EVO Corse znajduje się w północnych Włoszech i posiada autoryzowanych dealerów w 46 krajach na całym świecie.