Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wyszukaj części

Meguiar's

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meguiars posiada kilka różnych linii produktów, ale najbardziej rożnią się od siebie produkty dla początkujących i doświadczonych użytkowników. Większość komercyjnych produktów, które można znaleźć w wielu sklepach, są dla początkujących i / lub zaawansowanych użytkowników. Najbardziej rozpowszechnione produkty to te które mieszczą się w seriach NXT, Ultimate i Gold Class.
Seria Meguiar's Detailer jest skierowana do profesjonalnych detailerów, są to produkty które można kupić w większych opakowaniach niż te detaliczne.
Produkty do pielęgnacji samochodu marki Meguiars zapewnią każdemu pojazdowi nieskazitelny wygląd. Środki do nabłyszczania opon, pasty do woskowania lakieru czy szampony do mycia karoserii a także wiele innych produktów wykazujących się niezwykle skutecznym działaniem pozwoli Ci kompleksowo zadbać o kondycję wszystkich elementów Twojego auta. Dzięki nim samochód będzie wyglądał jak nowy i stanie się powodem Twojej dumy.