Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wyszukaj części

Menzerna

 

 

 

 

Wsparci 100- letnim doświadczeniem są przodownikami, tworząc technologie dla lepszej jakości produktów polerskich, by móc zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów.

Z setkami różnego rodzaju produktów polerskich do szerokiego zakresu przemysłów i z nieustępliwym poświęceniem do satysfakcji klienta, Menzerna jest liderem w przemyśle produktów polerskich.

W Menzernie rozumieją, że formuły produktów i wiedza o aplikacji są równie ważne. Pasjonują się w tworzeniu najwyższej klasy produktów i rozprzestrzenianiu ich na cały świat. Ten nacisk na wysoką jakość gwarantuje naszym klientom wspaniałe efekty.

Misja Menzerny
Udowadnianie jakość i skuteczność procesów polerskich. W ten sposób wspierają naszych klientów w uzyskaniu zrównoważonej przewagi nad konkurencją.