Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wyszukaj części

Millers Oils

Millers Oils to angielski producent środków smarnych dla motoryzacji i przemysłu. Nieprzerwanie od 1887 roku.

Aby tak się mogło dziać, zawsze głównym motorem działań firmy jest i była innowacja. Dlatego inwestują w badania i rozwój ich produktów, co pozwala na opracowywanie jednych z najbardziej zaawansowanych formuł na świecie. Dla swoich klientów nie są jedynie dostawcami, są partnerami z pomysłem. Myślą o przyszłości. Dostosowują się do ich potrzeb. Oferują kreatywne rozwiązania ich codziennych problemów.

Wymaga to wiele energii, poświęcenia oraz elastyczności. W porównaniu do innych firm w przemyśle olejowym, dużo szybciej wykorzystują najnowsze osiągnięcia naukowe. Adaptują nowe technologie szybciej, szybko też dowiadują się jakie korzyści mogą one przynieść ich klientom. Reasumując, działają bardzo płynnie.

W efekcie oferują nieprawdopodobnie szeroki asortyment wysokiej jakości produktów, którym możesz w pełni zaufać, i od których możesz oczekiwać większej ochrony i osiągów nawet w ekstremalnych warunkach, gdziekolwiek je zastosujesz.

 

  • Działają inaczej niż większość dużych firm. Millers Oils ciągle jest niezależną firmą rodzinną – niezmiennie od 1887 roku
  • Ich produkty spełniają najbardziej surowe wymagania producentów samochodów, a wiele jest przez nich oficjalnie rekomendowanych.
  • Pomogli zrewolucjonizować rynek olei do samochodów ciężarowych, oferując oleje silnikowe, które (w zależności od typu pojazdu) można wymieniać nawet co 100 000 km
  • Zdobyli nagrodę Brytyjskiego Instytutu Transportu za najlepsze oleje i smary – dwukrotnie.
  • Jako pierwsi wyprodukowali i wprowadzili na rynek olej dedykowany tylko do silników wysokoprężnych, co zostało docenione przez magazyn Diesel Car
  • Specjalistyczne produkty Millers Oils są ciągle testowane w najbardziej wymagających dyscyplinach motorsportu. Wiele z produktów stworzonych przez nich do użytku ekstremalnego w sportach wyczynowych, jest obecnie oferowanych dla każdego. Wiele innowacji z sektora Motorsportu jest obecnie wykorzystywanych w innych sektorach.
  • Zdobyli prestiżową nagrodę Międzynarodowej „Firmy Roku w sektorze: Motorsport” w roku 2005, przy wyjątkowo silnej konkurencji.
  • Ich siedziba znajduje się w Brighouse w północnej Anglii. Stąd pochodzą ich wszytskie produkty, które wysyłają m.in. od Europy, aż na Daleki Wschód: Chin, Nowej Zelandii, Taiwanu, Hong-Kongu, Korei, czy Bangladeszu.
  • Jakość popłaca. Posiadają certyfikat ISO 9001, są członkami FPAL, UKLA, UEIL oraz Classic British Quality Charter.

 

Od ponad stulecia rozwijają i dostarczają oleje i smary, dodatki do paliw dla rynku samochodów osobowych, ciężarowych oraz przemysłu, dbając o to, aby klienci zawsze dysponowali produktami lepszymi niż inne.