Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wyszukaj części

Milltek Sport

 

 

 

 

 

Ponad 33 lat ciągłego rozwoju układów wydechowych i wiedzy technicznej, to one wykorzystywane są do opracowania gamy produktów Milltek Sport, oferując coraz szerszy wybór sportowych wydechów, które opierają się na sukcesach kluczowych marek takich jak Audi, Volkswagen, Porsche, BMW i Nissan.

To umieściło Milltek Sport w czołówce firm tuningowych i na listach "must have" właścicieli aut. Milltek Sport wyznaczył kluczowych dystrybutorów i obecnie eksportuje swoje produkty do prawie 90 krajów na całym świecie.

Układy wydechowe Milltek Sport produkowane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej typu 304, wykorzystywanej do budowy części lotniczych. Materiał ten jest anty-magnetyczny (stal nierdzewna innych producentów nie zawsze jest) i jest mniej podatny na odbarwienie. Stal tej jakości jest stosowana na wszystkie rury jak również na materiał do budowy tłumików. Zgniatarka trzpeniowa zapewnia idealne zagięcia rur dla lepszego przepływu gazów, jednocześnie w układach Milltek zwiększa się średnice rur, aby zapewnić maksymalną wydajność bez utraty momentu obrotowego w średnim zakresie obrotów.

Wszystkie układy wydechowe Milltek są projektowane, konstruowane i produkowane w Wielkiej Brytanii.

Ścisła współpraca z producentami samochodów i dealerami pozwala Milltek Sport opracowywać wydajne układy wydechowe oraz katalizatory spalin o podwyższonym przepływie na samym początku życia pojazdu. Oznacza to, że produkty Milltek Sport są dostępne do zakupu niemal zaraz po tym jak odbierzesz nowy samochód z salonu.

Milltek Sport prowadzony jest przez fanatyków samochodów - nasza reputacja wzrosła wraz z naszym nieustannym dążeniem do wiedzy, wspierana przez niezwykłą dbałością o szczegóły. Milltek Sport poświecił wiele godzin na testy i demonstracje samochodów pokazowych dla naszych dealerów i opinii publicznej. Nasz entuzjastyczny styl jazdy został zaprojektowany, aby dociążyć nasze produkty do granic wytrzymałości, dzięki czemu można być pewnym że będziecie cieszyć się produktem Milltek Sport przez wiele lat.