Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wyszukaj części

O nas

Firma MotoryzacyjnaPasja powstała w 2016 roku jako rozwinięcie dotychczasowej działalności jaką był fanpage oraz blog o tematyce motoryzacji. Od samego początku celem było rozpowszechnianie pasji do motoryzacji, co wiąże się z dbaniem o samochody oraz z tuningiem. Dlatego firma ta jako główny profil działalności przyjęła sprzedaż częsci tuningowych oraz kosmetyków do detailingu.

Obecnie firma MotoryzacyjnaPasja w kwestii tuningu jest dystrybutorem takich marek jak: 

Układy wydechowe: Akrapovič Exhaust Systems, Milltek Sport, Magnaflow, Ragazzon

Układy hamulcowe: Brembo, EBC Brakes, Ferodo Racing, Goodridge, HEL Performance, StopTech, Centric Parts

Zawieszenia: Eibach, KW, AP Sportfahrwerke, ISC Suspension 

Felgi aluminiowe: BC Forged Wheels (Kute), OZ Racing, Sparco, MSW by OZ, Japan Racing Wheels, AEZ, Dotz, Enzo, Dezent, Ronal, Borbet, Rial, Tomason, Speedline

Opony: Wszystkie marki

Natomiast jeśli chodzi o kosmetyki mamy u nas wszystko to, co najlepsze: Meguiar's, TuningKingz Car Cosmetics, ADBL, 303, ColourLock, Collinite, Menzerna, FlexiPads, Autosol, California Scents, Daytona.

Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu części najwyższej jakości w bardzo dobrych cenach. Nasze towary sprzedajemy w firmowym sklepie stacjonarnym w Warszawie, sklepie internetowym www.motoryzacyjnapasja.pl, portalach aukcyjnych oraz będziemy w miarę możliwości pojawiać się na różnego rodzaju eventach ze stoiskiem naszej firmy.

W stałej ofercie sklepu stacjonarnego posiadamy wszystkie wymienione wyżej marki kosmetyków. Mamy również niewielką ekspozycje felg aluminiowych, która z czasem na pewno bedzie się powiększać.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.