Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wyszukaj części

SJCAM

 

 

 

 

Kamera sportowa

niezależnie do modelu - została stworzona do zadań specjalnych i jest dedykowana wszystkim tym, dla których ekstremalna aktywność sportowa jest stylem życia i pasją. Kamery SJCAM szturmem zawojowały rynek i szybko stały się niezbędnikiem dla osób szukających wrażeń – teraz mają bowiem możliwość zapisania wszystkich mocnych doznań. Kamera sportowa SJCAM zarejestruje z dokładnością HD każdą aktywność – nieważne czy użytkownik będzie pod wodą, wysoko w powietrzu, na szlaku górskim czy podczas szybkiej jazdy rowerem. Kamery sportowe wyróżniają się wyjątkową odpornością na warunki zewnętrzne oraz niewielkim, wygodnym rozmiarem. Posiadają również rozmaite, przydatne akcesoria, dzięki którym kamerę zabierzesz wszędzie!

Marka SJCAM koncentruje się na projektowaniu i produkcji unikalnych kamer sportowych o wszechstronnym zastosowaniu. Dlatego też, producent zadbał o to, aby kamera sportowa była nieodłącznym partnerem, podczas sportowych aktywności użytkowników niemalże wszędzie. Znakomicie spisuje się pod wodą, jak i wysoko w górach w ekstremalnych warunkach. Ponadto dzięki profesjonalnym mocowaniom, kamery SJCAM można używać w trakcie jazdy na nartach, na rowerze czy motorze, podczas skoków spadochronowych, jak i na bungee a także podpiąć pod latające drony.

Kamera sportowa SJCAM

Poza wszelkimi sportowymi aspektami świetnie sprawdzi się także jako rejestrator samochodowy, domowa kamera bezpieczeństwa, a nawet jako wysokiej jakości sprzęt rejestrujący najważniejsze prywatne wydarzenia, a powstałe przy jej użyciu filmy będą świetną pamiątką dla całej rodziny.