Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wyszukaj części

TuningKingz Car Cosmetics

 

 

 

 

 

To zupełnie nowa linia kosmetyków samochodowych, które powstały w wyniku wieloletniego doświadczenia i pasji związanej z tuningiem i detailingiem. W TuningKingz od ponad 8 lat aktywnie uczestniczą zarówno na polskiej, jak i europejskiej scenie tuningowej. Dzięki temu doskonale znają potrzeby Klientów i wiedzą, jak im sprostać. Odbiorcy są miłośnikami motoryzacji, którzy podczas dziesiątek godzin spędzanych w garażu dbają o idealną kondycję lakierów czy wnętrz swoich pojazdów.

W TuningKingz Car Cosmetics dbają o to, aby kosmetyki zdecydowanie wyróżniały się na tle konkurentów, dlatego starannie wybierają kolory i zapachy poszczególnych produktów, kładąc największy nacisk na barwy jaskrawe. Większość produktów cechuje także wyjątkowy i intensywny zapach umilający ich aplikację. Wisienką na torcie są kolorowe etykiety w rozpoznawalnym dla linii TuningKingz Car Cosmetics stylu.

Klienci oczekują naprawdę skutecznych produktów, dlatego wymagające i liczne grono pasjonatów motoryzacji zrzeszonych w TuningKingz Crew jest najlepszym „testerem” naszych produktów. To właśnie dzięki ich opinii i doświadczeniu mamy pewność, że oferowane przez nas produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Polegamy także na opiniach ekspertów z profesjonalnych studiów detailingowych na terenie całego kraju.