Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wyszukaj części

Usługi Door to Door

Mercedes Klasy S przed domem - Usługi Door To Door

Żyjemy w bardzo szybko rozwijającym się świecie. Czas niemal ucieka nam między palcami, planujemy cały dzień a i tak zawsze jakaś pozycja nam umknie. Dlatego wychodzimy do Państwa z propozycją która pozwoli nie martwić się chociaż tą jedną sprawą: Bezpieczeństwem podróży waszym samochodem.

Dzięki naszej propozycji usług Door to Door możemy za Państwa wykonać wszelkie czynności koniecznie by auto było w pełni sprawne i bezpieczne do poruszania się dla Państwa i waszej rodziny.

Usługa Door to Door obejmuje przetransportowanie Państwa samochodu do naszej firmy. W zależności od usługi koniecznej do wykonania auto zostanie obsłużone w naszej firmie (Wulkanizacja, Klimatyzacja, Wymiana żarówek, Sprzątanie, Detailing) lub jeśli konieczna będzie wizyta w warsztacie umówimy taką wizytę wcześniej i auto w umówiony z Państwem dzień trafi do naprawy. Dzięki tej usłudze oszczędzicie Państwo czas i pieniądze, gdyż od razu przejmujemy opiekę nad pojazdem, bez konieczności poświęcania przez Państwa czasu na transport i dozór napraw pojazdu. Na każdą naprawę dajemy gwarancję tak samo jakby samochód podjechał do nas do serwisu. Jeżeli nie będziemy w stanie zrealizować danego zlecenia w tym samym dniu zaoferujemy Państwu najbliższy możliwy termin.

Jak zamówić usługę Door to Door?

1. Zadzwoń na nasz numer 504336488.
2. Doradca otworzy zlecenie oraz telefonicznie ustali szczegóły (jeżeli nie jesteś jeszcze naszym klientem przygotuj dowód rejestracyjny i podaj nam wszystkie dane, bardzo ważny jest numer VIN oraz dane silnika).
3. Kierowca odbierze pojazd pod wskazanym adresem.
4. Kierowca dostarczy pojazd do siedziby naszej firmy (ul. Bokserska 1/104 Warszawa 02-682) przekaże nam ewentualne Państwa uwagi odnośnie wykonania usługi.
5. Kierowca odbierze samochód po wykonanej usłudze.
6. Kierowca odprowadzi pojazd pod wskazany adres, wraz z protokołem wykonanych prac oraz poświadczeniem stanu pojazdu.


Zlecenia przyjmujemy*:
- pon. - pt.: 9:00 - 17:00

*Zlecenia na usługi Door to Door przyjmujemy z obrębu miasta Warszawy.

 

Cennik przykładowych pozycji Usług Door To Door.

 

Zapraszamy!