Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Wyszukaj części

Vossen Wheels

Vossen Wheels logo

Felgi Vossen Wheels to produkty dla tych, dla których ważna jest doskonałość – z myślą o nich tworzą najwyższej jakości koła i lifestylowe dodatki. Ich produkty to efekt nieszablonowych pomysłów oraz chęci kształtowania świata motoryzacji i kultury w ogóle.

 

Podążaj za liderami

Vossen przykłada szczególną wagę do odpowiedniego wzornictwa. Przy tworzeniu nowych projektów, nie szczędzą czasu ani wysiłku, aby produkty były innowacyjne i zaspokajały estetyczne potrzeby klientów. Ta chęć dostarczenia tylko tego, co najlepsze, stawia markę Vossen na czele pośród innych producentów. Ci, którzy im zaufali, odczuwają dumę z najwyższych standardów, zarówno podczas eventów, jak i tournee po całym świecie.

Historia

Marka Vossen, stworzona z zamiarem dostarczania najwyższej jakości produktów, dziś ustala trendy w swojej branży. Ich pasja w połączeniu z dążeniem do doskonałości przejawia się w każdym aspekcie ich działalności. Począwszy od badań, poprzez prace projektowe i testy, aż do procesu produkcji, Vossen wyznacza nowe standardy współczesnej sztuki tworzenia felg. Trzydzieści lat doświadczenia oraz sieć dystrybucyjna w ponad 36 krajach na całym świecie sprawiają, że klienci oczekują od nich jakości i innowacyjności w najczystszej postaci.

 

5 lat gwarancji Vossen WheelsGwarancja

Vossen od wielu lat jest synonimem luksusu z najwyższej półki. Wszystkie ich produkty poddawane są rygorystycznym testom, aby zapewnić maksymalną skuteczność i jak najlepsze wyniki. Taka dbałość o szczegóły zapewnia najwyższą jakość wszystkiego, co opatrzone jest logo Vossen. Dzięki temu bez obaw zapewniają aż pięcioletnią gwarancję na jakość wykonania i dożywotnią gwarancję konstrukcyjną.

 

Felgi Vossen Wheels - Ferrari 488 GTB

Zobacz też: